ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΟ Kirkinews.gr

ΤΜΗΜΑ: ΣΧΟΛΙΑ

Δαμιανός Φαφούτης (όρθιος δεξιά) διοικητής Σπηλιοπούλειου νοσοκομείου, Γιώργος Χριστόπουλος π. δήμαρχος Ρ-Π, η σύζυγός του Σουζάνα κι η σύζυγος του Μίμη Πλέσσα Λουκίλα που αγκαλιάζει τον καθήμενο άντρα της δίπλα στον ιδιωτικό αστυνομικό Γιώργο Τσούκαλη   (ΦΩΤΟ: )

ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΓΝΩΣΕΙΣ (ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΜΕ ΔΗΜΑΡΧΟ Ρ-Π;)

ΣΧΟΛΙΑ / ΛΥΚΕΙΟΝ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ, ΜΙΜΗΣ ΠΛΕΣΣΑΣ, GALA May 31, 2017 / απο ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΡΑΓΚΟΥΣΗ (author)

“Μια εικόνα χίλιες λέξεις” λένε, ωστόσο οι λέξεις είναι αυτές που μπορούν να περιγράψουν τη σημειολογία της. Γιατί ναι μεν στη συγκεκριμένη εικόνα εικονίζονται προσφιλή μας πρόσωπα που δείχνουν μια εξαιρετική οικειότητα μεταξύ τους αντάμα με πολύ ευχάριστη διάθεση, που μάλλον θα μας άφηνε αδιάφορους ο σχολιασμός της, αν δεν...

+ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 (ΦΩΤΟ: )

ΣΤΟ ΑΙΜΟΔΥΝΑΜΙΚΟ ΤΟΥ ΕΡΥΘΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕΙ ΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΟΓΡΑΦΙΑ

ΣΧΟΛΙΑ / ΑΙΜΟΔΥΝΑΜΙΚΟ, ΣΤΕΦΑΝΙΟΓΡΑΦΙΑ, ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ May 31, 2017 / απο ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΡΑΓΚΟΥΣΗ (author)

Απίστευτη δουλειά γίνεται στο αιμοδυναμικό τμήμα του Ερυθρού Σταυρού όπου η διαδικασία της στεφανιογραφίας έχει απογειωθεί σε σημείο να αποτελεί πλέον μια απλή διαδικασία, κατά την οποία ο εξεταζόμενος μπορεί να φύγει λίγες ώρες μετά την παρεμβατική χειρουργική επέμβαση, χωρίς να...

+ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 (ΦΩΤΟ: )

ΠΛΗΡΗ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ ΣΤΙΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΧΑΡΕΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΚΑ

ΣΧΟΛΙΑ / ΓΕΡΑΚΑΣ, ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ, ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ, ΚΙΝΔΥΝΟΣ May 30, 2017 / απο kirkinews .gr (author)

Νεκτάριος Καλαντζής: Πολύ επικίνδυνες για τα παιδιά οι παιδικές χαρές του Γέρακα Μια περιήγηση αρκεί για να καταλάβει κάποιος σε τι κακή κατάσταση βρίσκονται σήμερα οι παιδικές χαρές του Γέρακα και πόσο επικίνδυνες είναι αυτές για τα παιδιά που θέλουν να τις επισκεφθούν....

+ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 (ΦΩΤΟ: )

ΠΟΙΟΙ ΚΙΝΕΖΟΙ…ΒΟΡΕΙΟΣ ΚΟΡΕΑ ΣΤΟ ΜΑΡΑΘΩΝΑ!

ΣΧΟΛΙΑ / ΗΛΙΑΣ ΨΗΝΑΚΗΣ, ΜΗΝΥΣΗ, MARATHON FOUNDATION, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΜΟΓΛΟΥ May 29, 2017 / απο ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΡΑΓΚΟΥΣΗ (author)

Μήνυση εις βάρος του εισηγητή(!),Αλέξανδρου Σόμογλου, του προ καιρού θέματος που τέθηκε σε συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου περί της αναγκαιότητας δημόσιου διαχωρισμού της λειτουργίας της Μη Κερδοσκοπικής Εταιρίας «Marathon Foundation» με το Δήμο Μαραθώνα, κατέθεσαν ο δήμαρχος Μαραθώνα Ηλίας Ψηνάκης και η...

+ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 (ΦΩΤΟ: )

ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΑΥΡΙΑΝΟΥ ΚΑΙΡΟΥ, ΟΜΠΡΕΛΑ - ΨΑΘΑ - ΚΟΥΒΕΡΤΑ

ΣΧΟΛΙΑ / ΚΑΙΡΟΣ, ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ, ΠΡΟΒΛΕΨΗ May 28, 2017 / απο ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΡΑΓΚΟΥΣΗ (author)

Όλα όσα συμβαίνουν στη καθημερινότητά μας σίγουρα είναι αλλοπρόσαλλα. Ξεκινώντας απ’ τη κεντρική πολιτική σκηνή όπου μας βομβαρδίζουν με μειώσεις......Στο καιρό που μη θέλοντας να μείνει εκτός παιγνίου, μας....Πως λοιπόν να μη σχολιάσουμε την απόλυτα πετυχημένη εικόνα που ανάρτησε....

+ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 (ΦΩΤΟ: )

ΟΥΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΥΤΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΑ

ΣΧΟΛΙΑ / ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ, ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ, ΧΥΤΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ May 28, 2017 / απο kirkinews .gr (author)

Τι κι αν οι κάτοικοι Βαρνάβα και Γραμματικού έδωσαν δυναμικό παρόν στη συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου Μαραθώνα στις 25 Μαΐου, όπου αναμενόταν να συζητηθεί η έκβαση του ΧΥΤΥ Γραμματικού που φυσικά δεν έγινε ποτέ! Αποτέλεσμα τούτου η διαμαρτυρία της ΔΥΝΑΜΗΣ ΠΟΛΙΤΏΝ που κατέθεσε....

+ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 (ΦΩΤΟ: )

ΚΑΘΕΣΤΩΣ ΟΙ ΠΡΟΚΑΤ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΑΙΘΟΥΣΕΣ

ΣΧΟΛΙΑ / ΣΧΟΛΕΙΟ, ΜΕΛΙΣΣΙΑ May 28, 2017 / απο kirkinews .gr (author)

Βρε που φτάσαμε! Να πανηγυρίζουμε επειδή κάποιο σχολείο μετά από αίτημα απέκτησε μια προκατασκευασμένη αίθουσα για να καλύψει τις ανάγκες των μαθητών του! Και για του λόγου το αληθές ιδού το δελτίο τύπου του δήμου Πεντέλης:

+ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 (ΦΩΤΟ: )

ΠΑΝΤΑΧΟΥ ΠΑΡΩΝ Ο ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ, ΑΛΛΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΓΕΡΑΚΑ

ΣΧΟΛΙΑ / ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ, ΓΕΡΑΚΑΣ, ΣΥΝΕΣΤΙΑΣΗ May 26, 2017 / απο ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΡΑΓΚΟΥΣΗ (author)

Η έντονη δραστηριότητα του Νεκτάριου Καλαντζή είναι γνωστή πανελλαδικά, αφού έχει δημιουργήσει και ηγείται της Ένωσης Νέων Αυτοδιοικητικών Ελλάδος (Ε.Ν.Α.). Ο Νεκτάριος όμως δεν παύει, ως δημοτικός σύμβουλος Παλλήνης, να έχει τη καρδιά του δοσμένη στο δήμο του και ιδιαίτερα στη δημοτική ενότητα του Γέρακα όπου κατοικεί. Πάντα παρών λοιπόν και μπροστάρης στην ανάδειξη...

+ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

Eurobank

Creative People Hoboillusionerz Στείλτε μας email

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

 (ΦΩΤΟ:: )

ΤΙΘΑΣΕΥΤΗΚΕ Η ΦΩΤΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ. ΖΟΦΕΡΗ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΓΕΝΤΕΣ / Π. Ε. ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣΔΑΣΙΚΗ ΠΥΡΚΑΓΙΑΑΠΟΤΙΜΗΣΗ ΖΗΜΙΩΝ

6 ΩΡΕΣ 16 ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ

ΟΔΥΝΗ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΗ ΠΥΡΚΑΓΙΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙ Η “ΕΝΩΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ” ΜΑΡΑΘΩΝΑ / ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΒΑΡΝΑΒΑΣΔΑΣΙΚΗ ΠΥΡΚΑΓΙΑΕΝΩΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ

11 ΩΡΕΣ 7 ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ

ΤΕΧΝΗ-ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ

Η Ειρήνη Σαρηκώστα (αριστερά) με τη πρόεδρο του Λ.Ε. Αργοστολίου Ευρώπη Μοσχονά  (ΦΩΤΟ:: )

ΣΤΑ ΤΡΩΪΑΝΝΑΤΑ Η ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΡΗΚΩΣΤΑ ΡΙΧΝΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΤΑΦΥΛΙΑ ΣΤΟ ΛΙΝΟ / ΠΑΡΑΔΟΣΗΛΥΚΕΙΟΝ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝΓΙΟΡΤΗ ΣΤΑΦΥΛΙΟΥΕΙΡΗΝΗ ΣΑΡΗΚΩΣΤΑΤΡΩΪΑΝΝΑΤΑ

5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ

"ΓΥΡΙΖΕ" ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΛΑΜΑΣ, ΕΤΣΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ! / ΕΛΛΑΔΑΙΣΤΟΡΙΑΜΝΗΜΟΝΙΑΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

7 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ

ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

 (ΦΩΤΟ:: )

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ / ΠΕΝΤΕΛΗΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ

3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ

ΛΑΪΚΗ ΒΡΑΔΙΑ ΣΤΗ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΗΣΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ / ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑΛΑΪΚΗ ΒΡΑΔΙΑ

7 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ