Οι σύλλογοι της ΔΙΩΝΗΣ Πικερμίου, ΠΠΣ “Η ΔΙΩΝΗ”, Φιλοζωικός “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ”, Σωματείο ”Η ΑΙΟΛΙΣ”, Σύνδεσμος “Η ΩΚΕΑΝΙΣ”, ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ, ΑΟΠ “ΑΕΤΟΣ” οργανώνουμε την Καθαρά Δευτέρα 11 Μαρτίου το πέταγμα του χαρταετού στις εγκαταστάσεις του κλειστού της ΔΙΩΝΗΣ.
Σας καλούμε όλους να απολαύσετε την ομορφιά της περιοχής, τη χαρά των παιδιών με το πέταγμα του χαρταετού, να πιούμε ένα κρασί και να ευχηθούμε Καλή Σαρακοστή.