Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα ΤΕΤΑΡΤΗ 8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023 ΚΛΕΙΣΤΑ θα είναι όλα τα σχολεία Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Νηπιαγωγεία, Δημοτικά, Γυμνάσια, Λύκεια) και οι Βρεφονηπιακοί Σταθμοί του Δήμου Λαυρεωτικής για προληπτικούς λόγους ασφάλειας από τον παγετό που προέκυψε από τη βραδινή χιονόπτωση
Δήμος Λαυρεωτικής: Nέα ανακοίνωση για τη λειτουργία των σχολείων
By Kirkinews.gr
Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
Σετικά άρθρα