Ο αθλητής των ακαδημιών χάντμπολ του ΑΣΑ Διονύσου, Γιώργος Κοκόνογλου (γεν. 2010) αγωνίστηκε για δεύτερη φορά σε επίσημο αγώνα με την φανέλα της Μικτής ΕΣΧΑ την Δευτέρα 4/12 στον αγώνα με αντίπαλο τον ΟΦ Νέας Ιωνίας για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος Παμπαίδων Α΄ Κ1 .
Ο Πίβοτ του ΑΣΑΔ, Γιώργος Κοκόνογλου αγωνίστηκε στο 3ο 15λεπτο και πέτυχε 2 γκολ.
Η Διοίκηση και ο προπονητής των ακαδημιών του ΑΣΑ Διονύσου Γιάννης Χήνος, συγχαίρουν τον αθλητή για την συμμετοχή του στην ΜΙΚΤΗ ΕΣΧΑ και του εύχονται υγεία και περισσότερες προσωπικές και αθλητικές επιτυχίες.